fbpx

FinansowyWybor

Za 15 płatności kartą z nowego konta osobistego dostaniesz 200zł od Pekao S.A. (+7% na koncie oszczędnościowym)

Promocja oferowana przez Bank Pekao S.A. jest kolejną wersją cenioną przez klientów, choć nie wyróżnia się ona wyjątkowo wysokim bonusem, co zdarza się w innych bankach. Jej zaletą są jednak bardzo proste warunki, które wymagają jedynie jednego rodzaju aktywności-dokonania 5 płatności kartą przez 3 miesiące, aby otrzymać bonus.

Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z oferty 7% na oszczędności przez 5 miesięcy. Po dokładnym przeanalizowaniu regulaminu mogę zapewnić, że nie ma tu żadnych ukrytych haczyków ani dodatkowych opłat, a wszystkie szczegóły zostały szczegółowo opisane w niniejszym artykule.

Kto i kiedy może skorzystać z tej okazji?

Promocja trwa do 13 czerwca 2024r. do godziny 23:59, a o udziale decyduje data złożenia wniosku o otwarcie konta na tej specjalnej stronie.

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które są nowymi klientami banku lub po 1 listopada 2021r. nie posiadały konta ani lokaty w Pekao S.A oraz w trakcie trwania promocji nie posiadają żadnego produktu kredytowego w banku.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 listopada 2021r. to też możesz zgarnąć 200zł w tej łatwej promocji.

Wszystko jest tutaj tak banalnie proste:

KROK #1: Załóż przez internet konto z kartą

Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne” wraz z kartą płatniczą.

Po prostu na podlinkowanej stronie zaakceptuj regulamin i kliknij w czerwony przycisk. Następnie podaj swoje dane w formularzu rejestracyjnym i wybierz sposób założenia konta na selfie.

KROK #2: Zweryfikuj swoją tożsamość

Jeśli wybrałeś opcję z selfie, to zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay).

Bank mocno ułatwia instalację właściwej aplikacji, ponieważ, po rejestracji w promocji, możesz aparatem telefonu zeskanować kod QR lub kliknąć w przycisk i poprosić o przesłanie linku do bezpiecznej aplikacji przez SMS.

Zobaczysz ekran jak na obrazku poniżej:

Po otwarciu aplikacji PeoPay, użyj opcji „kontynuuj wniosek” i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nadal zakładasz konto w promocji.

A samo zakładanie konta dokończysz robiąc w aplikacji zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

WSKAZÓWKA 1:

Nie warto otwierać w promocji konta wspólnego, bo wtedy oboje będziecie musieli spełnić warunki promocji, żeby otrzymać jedną premię.

WSKAZÓWKA 2:

W tej promocji nie są wymagane zgody marketingowe.

Teraz wystarczy już spełnić tę jedną aktywność pięciokrotnie przez 3 miesiące:

KROK #3: Wykonaj 15 płatności kartą podzielone na 3 miesiące

Zaczynając od miesiąca następującego po otwarciu konta, wykonaj min. 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące (w każdym miesiącu min. 5 płatności).

Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za bułkę w piekarni. Ważne tylko, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem.

Otrzymasz bonus 200zł najpóźniej do 15. dnia piątego miesiąca po otwarciu konta.

Przykład: Jeśli założysz konto w kwietniu to wykonaj min. 5 płatności w maju, min. 5 płatności w czerwcu oraz min. 5 płatności w lipcu. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 15 września.

Dodatkowy bonus: 7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys zł

Pekao S.A

Wystarczy, że po otwarciu konta osobistego otworzysz konto oszczędnościowe najpóźniej do 13 czerwca 2024r. Promocyjne oprocentowanie 7% otrzymasz do kwoty 100 000zł przez okres 152 dni (5 miesięcy)

Ile kosztuje konto w Pekao S.A.?

Pod względem opłat konto w Pekao S.A. prezentuje się na tle konkurencji równie dobrze jak sama promocja. Dla osób poniżej 26 lat konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne.

Natomiast osoby od 26 lat w górę muszą w danym miesiącu wykonać 1 płatność kartą i zapewnić na konto wpływ w wysokości min. 500zł (może być z Twojego konta w innym banku), aby konto i karta były bezpłatne.

Korzystając z tego konta warto również pamiętać, aby ustawić potwierdzenia przelewów w aplikacji mobilnej (a nie potwierdzenia SMS, które są płatne) oraz korzystać tylko z bankomatów Pekao S.A.

Dokumenty dotyczące promocji:

0 głos, średnia: 0.00 (wynik: 0%)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top