fbpx

FinansowyWybor

Ranking Konto Oszczędnościowe Czerwiec 2024 — najkorzystniejsze oferty na rynku

Konto oszczędnościowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią zarówno kapitalizację odsetek, jak i elastyczny dostęp do swoich środków. Najlepsze konta oszczędnościowe łączą cechy konta ROR, zapewniającego swobodny obrót kapitałem, oraz lokat bankowych, umożliwiających generowanie odsetek. Skorzystaj już teraz z rankingu kont oszczędnościowych i wybierz najkorzystniejszą ofertę.
Ranking kont oszczędnościowych FinansowyWybór prezentuje najlepsze oferty ze wszystkich banków w Polsce. Dzięki temu narzędziu poznasz wszystkie szczegóły dotyczące usług danego banku, znajdziesz premie dla nowych klientów (np. podwyższone oprocentowanie lokaty) i wiele więcej. Sprawdź już teraz ranking kont oszczędnościowych i postaw na efektywne oszczędzanie.

Numer 1
ranking kont osobistych

VeloBank – Elastyczne Konto Oszczędnościowe

✅Atrakcyjne oprocentowanie nawet do 7%

✅0 zł za przelewy wewnętrzne w bankowości elektronicznej

✅Stały dostęp do środków

Numer 2

Bank Millennium – Konto oszczędnościowe Profit

✅Nawet 6,25% w skali roku z Kontem Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

✅0 zł za otwarcie i prowadzenie konta oszczędnościowego

✅Dostęp do oszczędności 24/7 online i przez aplikację mobilną

Ranking kont oszczędnościowych to zbiór najlepszych ofert bankowych dostępnych w jednym miejscu. Dzięki narzędziu na FinansowyWybór możesz sprawdzić, który bank oferuje najwyższą stopę procentową na rynku i ile możesz zyskać, wpłacając tam zgromadzone oszczędności. Porównywarka pozwala na wyliczenie odsetek dla wskazanej kwoty i liczby miesięcy. Zwróć szczególną uwagę na to, czy bank stosuje dodatkowe warunki. Dowiesz się, czy wymaga posiadania konta i jak długo obowiązuje podana stopa procentowa. Często zdarza się, że po kilku miesiącach konkurencyjne oprocentowanie jest zastąpione dużo niższą, standardową stopą procentową.

Najczęstsze pytania

Polecamy sprawdzić
Aktualny Ranking Kont Dla Dziecka
Aktualny Ranking Kont Osobistych

dlug
Scroll to Top