fbpx

FinansowyWybor

Lokaty Bankowe Czerwiec 2024 Ranking — najlepsze oferty na rynku

Lokaty bankowe są najpopularniejszym sposobem na ochronę oszczędności przed inflacją, na który stawiają miliony Polaków. Jak podaje NBP w kwietniu 2022, założyliśmy najwięcej lokat bankowych od 13 lat! W ten sposób Twoje środki nie tylko generują regularne odsetki, ale również są zabezpieczane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Już teraz znajdź opłacalną lokatę bankową dzięki narzędziom FinansowyWybor.
Nasz ranking lokat bankowych pomoże Ci w wyborze najlepszego sposobu na ochronę Twoich oszczędności. Porównaj okres trwania lokaty i znajdź najlepsze oprocentowanie stałe. Atrakcyjne oprocentowanie depozytu, na którym opiera się kapitalizacja lokaty, co miesiąc będzie generowało kolejne odsetki na Twoim koncie. Już teraz znajdź najlepsze lokaty bankowe i ciesz się stabilnym zyskiem.

Numer 1
lokaty bankowe

VeloBank lokata – Lokata na Nowe Środki

✅Oprocentowanie do 5,8% w skali roku

Kwota lokaty od 1 000 zł do 150 000 zł

Okres lokaty to 2,3 lub 6 miesięcy

Kapitalizacja odsetek na koniec okresu

Numer 2

Santander Consumer Bank – Lokata online na nowe środki

Lokata z oprocentowaniem nawet do 5% w skali roku

Możliwość założenia lokaty przez Internet, bez wychodzenia z domu

✅Duży wybór okresów lokacyjnych: od 1 do 36 miesięcy

Ranking lokaty bankowe to narzędzie, w którym można sprawdzić oprocentowanie i warunki lokat dostępnych aktualnie na rynku. Można go dostosować do własnych potrzeb, wybierając oferty dla wskazanej kwoty i terminu. Dowiesz się z niego, jakie jest obowiązujące oprocentowanie, na jakie odsetki możesz liczyć i czy musisz spełnić dodatkowe warunki. Dzięki rankingowi lokat na FinansowyWybor unikniesz konieczności zapoznawania się z tabelami oprocentowania i stronami internetowymi kilkunastu banków w Polsce – robią to za Ciebie redaktorzy portalu, dbając o aktualność danych w porównywarce.

Najczęstsze pytania

Polecamy sprawdzić
Aktualny Ranking Kart Kredytowych
Aktualny Ranking Kont Oszczędnościowych
Aktualny Ranking Kont Osobistych

Scroll to Top