fbpx

FinansowyWybor

Możesz dostać nawet 600zł od banku Millennium za aktywne korzystanie z ich konta osobistego

To największa premia od banku Millennium! Dotychczas można było zdobyć maksymalnie 500 zł, ale w tej promocji bank oferuje aż o 100 zł więcej.

Pierwsze 300 zł może zdobyć każdy w stosunkowo łatwy sposób, a kolejne 300 zł to nagroda dla osób, które przeniosą swoje wynagrodzenie do banku Millennium. Wyjątek stanowią osoby poniżej 26. roku życia, dla nich wystarczy wpływ z dowolnego źródła.

Millennium

W promocji nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań ani opłat za zamknięcie konta. Jeśli nie będziesz zadowolony z konta, z łatwością będziesz mógł je zamknąć poprzez bankowość elektroniczną. Proces ten jest szybki i bezproblemowy.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

W zasadzie, aby wziąć udział w promocji, musisz mieć ukończone 18 lat i nie posiadać konta osobistego w banku Millennium po 1 stycznia 2020 roku.

Limit kont promocyjnych wynosi 24 000 zgłoszeń, co stanowi dużą liczbę. Na podstawie naszego doświadczenia nie powinno zabraknąć miejsc przed czasem. Należy jednak pamiętać, że promocja kończy się 25 czerwca 2024 roku o godzinie 23:59.

Aby założyć konto biorące udział w promocji wraz z kartą (regulamin promocji wymaga konta z kartą), należy wypełnić formularz na specjalnej stronie internetowej:

Dostępne są 2 metody otwierania konta:

  • Online (dostępne jeśli masz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Parbias) – wypełniasz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości.
  • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości.

Składając internetowy wniosek o konto KONIECZNIE zaznacz poniższe rodzaje zgód:

  • na otrzymywanie od banku informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne poprzez Millenet, aplikację mobilną, SMS, Kanał bankomatowy, pocztę elektroniczną, czat, wideorozmowy oraz przez telefon
  • na świadczenie przez Goodie usługi „Zwroty za zakupy”. Usługa ta, nazywana również cashbackiem, jest całkowicie bezpłatna i w sumie to możesz na niej tylko zyskać. Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej, to zachęcam się do zapoznania się z tą stroną.

Nie odwołuj zgód do odebrania premii (wymaga tego regulamin promocji).

A oto co należy zrobić, aby po otwarciu konta zacząć zgarniać premie pieniężne:

Bonus #1 – Premia 100 zł za otwarcie konta z kartą i pierwsze aktywności

Najpierw, w ciągu 14 dni od otwarcia konta:

✅Przelej na nowe konto w Millennium jednorazowo min. 1000 zł – może to być przelew z innego Twojego konta w innym banku lub od znajomych czy rodziny. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas. Liczy się sam fakt wpływu.

✅Co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej

✅Wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK – chodzi o zwykłe płatności za zakupy w sklepie lub internecie. Nie będą brane pod uwagę płatności związane z grami hazardowymi, przelewy BLIK na numer telefonu czy wypłaty BLIK z bankomatu. Za to liczą się płatności Apple Pay lub płatności Google Pay

Wtedy, najpóźniej do końca następnego miesiąca po otwarciu konta, otrzymasz przelew nagrody 100zł na swoje nowe konto.

Przykład: Jeśli otworzysz konto w kwietniu, to od razu w pierwszych 14 dniach zasil konto wpływem 1000zł, wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK oraz co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej. Nagrodę 100zł dostaniesz najpóźniej do końca maja.

Bonus #2 – 200zł za aktywności przez 6 kolejnych miesięcy

W każdym z 6 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta:

✅Co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej

✅Wykonaj płatności kartą lub BLIKiem na łączną sumę min. 500 zł – obowiązują te same zasady, co przy bonusie #1. Nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji.

Bonus za tę część otrzymasz do końca następnego miesiąca po ostatnim miesiącu, w którym spełniłeś te warunki.

Przykład: Jeśli otworzysz konto w kwietniu, to zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji i wykonaj płatności kartą lub BLIKiem na łączną sumę 500zł w miesiącach: maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik . Premię otrzymasz do końca listopada.

Bonus #3 – 300zł za wpływ wynagrodzenia przez 3 kolejne miesiące

Przez 3 kolejne miesiące w ciągu pierwszych sześciu miesięcy, które liczone są od następnego miesiąca po otwarciu konta:

(jeśli masz więcej niż 26 lat) zasil swoje konto wpływem wynagrodzenia kwotą jednorazową na min. 1000zł – musi być to przelew tytułem wynagrodzenia, renty, emerytury, stypendium

Lub

(jeśli masz mniej niż 26 lat) zasil swoje konto jednorazowym wpływem min. 1000 zł z dowolnego tytułu – może to być przelew z innego Twojego konta w innym banku lub od znajomych czy rodziny. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas. Liczy się sam fakt wpływu

Wypłatę premii, w wysokości zależnej od wykonanych aktywności, otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po ich wykonaniu.

Przykład: Jeśli otworzysz konto w kwietniu, to zapewnij wpływ w 3 miesiącach pod rząd (czyli maj/czerwiec/lipiec lub czerwiec/lipiec/sierpień lub lipiec/sierpień/wrzesień lub sierpień/wrzesień/październik). Jeśli spełnisz warunki np: maj, czerwiec, lipiec. Premię otrzymasz do końca sierpnia.

Ile kosztuje konto osobiste w Banku Millennium?

Aby konto i karta były całkowicie bezpłatne, to w każdym miesiącu należy:

  • wykonać 5 płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę (inaczej karta kosztuje 11 zł)

Jeśli wybierzesz Konto Millennium 360 Student (dla osób 18-25lat), to ten warunek będzie łatwiejszy, bo wystarczy wykonanie raz w miesiącu minimum jednej płatności na jakąkolwiek kwotę kartą lub BLIK-iem, aby mieć bezpłatne konto i kartę (inaczej 5 zł).

Dokumenty dotyczące promocji:

Sprawdź Pozostałe Promocje

0 głos, średnia: 0.00 (wynik: 0%)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top