fbpx

FinansowyWybor

Ranking Konto Dla Studentów i Młodych Czerwiec 2024 — najlepsze konta bankowe 

Młodzi ludzie często potrzebują elastycznych rozwiązań finansowych. Konto dla studentów i dla młodych oferują zazwyczaj darmowe usługi, dodatkowe korzyści oraz dogodne warunki. Kredyty studenckie, bezpłatne przelewy czy specjalne oferty na karty kredytowe to tylko niektóre z przywilejów, jakie mogą zyskać studenci i młodzi profesjonaliści.

Numer 1
konto dla mlodych

Konto Przekorzystne (do 26 lat)

Konto z kartą z wizerunkiem dla graczy

Do 200 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z konta

Punkty wymienialne na nagrody o wartości 100 zł

Numer 2
konto dla mlodych

eKonto możliwości

✅Zgarnij nawet 600 zł

✅Do 6,5% na koncie, które samo oszczędza

✅0 zł prowadzenie konta

Numer 3
konto dla studentow

Millennium 360° (do 26 lat)

✅Zyskaj 600 zł premii

✅Skorzystaj też z 6,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit

Numer 4
konto dla studentow

Konto Jakże Osobiste

✅Zyskaj do 500 zł premii

✅Zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł miesięcznie)

✅Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych

✅Bezpłatne bankomaty i wiele, wiele innych

Numer 5
konto dla mlodych

BNP Paribas konto osobiste

✅Otwórz Konto Otwarte na Ciebie z kartą

✅Odbierz nagrody o łącznej wartości 530 zł!

Konto dla studentów oraz młodych to rachunek dedykowany zazwyczaj klientom w wieku od 13 do 26 lat. Stanowi to atrakcyjną propozycję, ponieważ większość banków oferuje tego typu konta bez opłat. Z naszego rankingu dowiesz się, które banki proponują konta dla studentów i młodych oraz jakie ewentualne opłaty mogą być z nimi związane, zwłaszcza w kontekście korzystania z bankomatów. Czasami pojawić się może warunkowa opłata związana z kartą. Dodatkowo informujemy o dostępnych bonusach, ponieważ wiele banków oferuje premie za założenie konta, co umożliwia zarobienie nawet kilkuset złotych.

Najczęstsze pytania

Banki podejmują znaczne wysiłki, aby przyciągnąć nowych klientów poprzez dostosowanie swojej oferty do potrzeb nastolatków i studentów. Konto dla studentów to nie tylko okazja do stopniowego odkrywania tajników świata finansów, ale także wygodny sposób zarządzania środkami finansowymi.

Po pierwsze, posiadanie konta młodzieżowego to przede wszystkim komfort. Nastolatek ma stały dostęp do swoich środków finansowych, a nawet w przypadku wydania ostatniej złotówki może liczyć na szybką wpłatę od rodziców. Jest to nowoczesna wersja tradycyjnej skarbonki, z tą różnicą, że dzisiaj nastolatek nie płaci gotówką w sklepie, ale dokonuje zakupów online, używa karty płatniczej, korzysta z wypłat z bankomatów (korzystając z karty lub BLIKa) i czerpie korzyści z funkcji bankowości elektronicznej. Konto dla młodych staje się praktycznym standardem i wstępem do nowoczesnego świata. Dlatego warto wybierać je świadomie, by zapewnić osobie rozpoczynającej samodzielną przygodę z finansami możliwie najwięcej korzyści. Korzystanie z rankingu kont może być pomocne przy dokonywaniu właściwego wyboru.

Polecamy sprawdźić
Aktualny Ranking Kont Osobistych
Aktulany Ranking Kont Dla Dziecka

Scroll to Top