fbpx

FinansowyWybor

Ranking Kredyt Hipoteczny Czerwiec 2024 — najkorzystniejsze oferty na rynku

Zwłaszcza teraz zaciągnięcie kredytu hipotecznego nie jest proste, ale dzięki dedykowanym narzędziom FinansowyWybor możesz znaleźć tani i dostosowany do swoich potrzeb sposób finansowania własnego mieszkania. Ranking kredytów hipotecznych nie tylko pokazuje najatrakcyjniejsze oferty, ale również wskazuje konkretne różnice w składowych kosztu całkowitego.
Na całkowity koszt kredytu hipotecznego składa się m.in. oprocentowanie kredytu hipotecznego, marża i prowizja banku, a także RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania). To te elementy pokazują, jaka będzie kwota do spłaty, a przy modelu malejącym – jak kształtują się raty kredytu każdego miesiąca.

Numer 1
kredyt hipoteczny

Bank Citi Handlowy kredyt hipoteczny

✅Twój nowy dom jest bliżej niż myślisz!

✅Kredyt hipoteczny na atrakcyjnych warunkach.

✅RRSO 8,24%

Numer 2
ranking kont osobistych

Bank Pekao – Kredyt mieszkaniowy

✅Nawet 0% prowizji

✅Od 1,84% marży

✅Do 90% wartości nieruchomości

✅Stała lub zmienna stopa procentowa

✅RRSO 9,18%

Porównanie kredytów hipotecznych tworzymy na podstawie danych, które pozyskujemy z banków. Kluczowymi parametrami są marża, prowizja oraz koszty dodatkowych obowiązkowych ubezpieczeń. Wysokość raty jest wyliczana dla aktualnej wartości wskaźników, podobnie jak rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO). Warto pamiętać, że w kredycie ze zmiennym oprocentowaniem rata może ulegać zmianie, a jedynie wysokość marży pozostaje stała. Banki są gotowe obniżyć marżę, jeśli zdecydujesz się na zakup konta osobistego, karty kredytowej lub innego produktu.

Najczęstsze pytania

Polecamy sprawdzić
Aktualny Ranking Kredytów Gotówkowych

dlug
Scroll to Top