fbpx

FinansowyWybor

Twoja premia: 650 zł. Odbierz środki od VeloBank.

VeloBank

Oto jest. Wielki powrót popularnej promocji sprzed roku. Jeśli jeszcze nie skorzystałeś, teraz masz szansę nadrobić zaległości. Czekają aż 650 zł – a na tej stronie wyjaśniam, co trzeba zrobić, żeby te środki trafiły prosto na Twoje konto.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy założyć darmowe konto na specjalnej stronie promocyjnej VeloKonto oraz darmową VeloSkarbonkę. Następnie, wystarczy korzystać z ich karty podczas codziennych zakupów – wtedy na Twoje konto wpłynie okrągłe 600 zł.

A jeśli połączysz tę promocję z programem poleceń (opiszę, jak to zrobić), możesz zgarnąć aż 650 zł. Bez żadnych haczyków – obiecuję!

Kto i kiedy może skorzystać z tej okazji?

Promocja trwa na specjalnej stronie do 30.04.2024 r., a im szybciej założysz konto, tym prędzej otrzymasz obiecaną premię od banku.

Możesz skorzystać z tej okazji, jeśli:

 1. Masz ukończone 18 lat.
 2. Po 31.12.2022 r. nie posiadałeś konta osobistego w VeloBanku (posiadanie konta oszczędnościowego lub lokaty nie wyklucza z promocji).

Jak więc zgarnąć ten soczysty bonus? To banalnie proste, wystarczy wykonać te 3 kroki.

KROK #1 – Załóż VeloKonto, VeloSkarbonkę i udziel zgód marketingowych

velobank

Pierwszy etap zajmie Ci nie więcej niż 7 minut. Najlepiej przygotuj sobie dowód osobisty i zaczynamy:

 1. Wejdź na tę specjalną stronę promocyjną i kliknij przycisk „Otwórz konto”. Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę zawarcia umowy, klikając odpowiednią ikonkę.
 2. Na początek podaj dane kontaktowe i kontynuuj. Następnie wypełnij formularz pozostałymi danymi i zaakceptuj zgody marketingowe dotyczące komunikacji marketingowej banku (jest to wymagane zgodnie z regulaminem promocji) i nie odwołuj ich aż do odebrania ostatniej premii.
 3. W zależności od wybranej metody otwarcia konta, potwierdź swoją tożsamość online lub poczekaj na telefon konsultanta, który zweryfikuje Twoje dane i wyśle kuriera z umową do podpisania. Pamiętaj, aby otworzyć zarówno VeloKonto, jak i VeloSkarbonkę.

KROK #2 – Płać kartą lub BLIK i zbieraj 10% zwrotu za transakcje (aż do 600 zł)

KROK #2 – Płać kartą lub BLIK i zbieraj 10% zwrotu za transakcje (aż do 600 zł)

Otrzymanie 10% zwrotu za płatności kartą to świetna okazja. Praktycznie każdy z nas wydaje średnio 1000 zł miesięcznie na zakupy, leki, paliwo, jedzenie na mieście itd. Wystarczy więc kontynuować swoje codzienne wydatki, ale teraz przy kasie korzystać z karty VeloBanku, aby przez pół roku zgromadzić maksymalny bonus 600 zł.

Nawet jeśli nie wydajesz 1000 zł miesięcznie, nadal możesz skorzystać z tej promocji. W takim przypadku, zamiast maksymalnego zwrotu 100 zł miesięcznie, otrzymasz proporcjonalnie mniejszą kwotę.

Oto szczegóły, jak działa ta oferta:

 1. Zwrot w wysokości 10% za płatności kartą lub płatności BLIK z kodem (przelewy nie są wliczane) będzie przyznawany przez 180 dni od daty otwarcia konta za wszystkie płatności za towary lub usługi (doładowania Revoluta itp. nie są wliczane).
 2. Maksymalnie możesz zdobyć 100 zł w każdym z sześciu 30-dniowych cykli, liczonych od otwarcia konta.
 3. Zwrot w wysokości 10% zostanie przelany na Twoją VeloSkarbonkę w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności na koncie.

Poniżej znajdziesz wyjaśnienie, jak działa ten okres 180 dni, podzielony na 6 cykli po 30 dni.

KROK #3 – Odbierz 50 zł za wpisanie kodu polecającego i doładowanie konta

eśli skorzystasz z programu poleceń w ramach promocji VeloBanku, możesz zdobyć dodatkowe 50 zł obok podstawowych 600 zł. Wystarczy, że wpiszesz kod polecającego podczas zakładania konta. Miejsce na kod znajdziesz w drugim kroku formularza, przedstawionym poniżej:

Aby otrzymać dodatkowe 50 zł, po wpisaniu kodu polecającego, musisz również przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe zasilać konto. Chodzi o to, aby w każdym z tych trzech pierwszych miesięcy na Twoje nowe konto wpłynął jednorazowy przelew o wartości co najmniej 2000 zł z dowolnego rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez VeloBank. Przelew może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku lub być dokonany przez rodzinę czy znajomych. Ważne jest tylko, aby pieniądze pojawiły się na koncie – nie muszą tam pozostawać przez określony czas.

Bonus w postaci 50 zł zostanie przelany do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji.

A jak jest z kosztami?

Jeśli chodzi o koszty, poza regulaminem promocji, przeanalizowałem również tabelę opłat i prowizji, aby upewnić się, że nie ma tam żadnych ukrytych kruczków. I faktycznie ich nie ma:

 • 0 zł za prowadzenie VeloKonta (bezwarunkowo)
 • 0 zł za VeloSkarbonkę (bezwarunkowo)
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne z VeloKonta (bezwarunkowo)
 • 0 zł za przelewy z VeloSkarbonki na VeloKonto
 • 0 zł za kartę płatniczą, jeśli masz mniej niż 26 lat.
 • 0 zł za kartę płatniczą, jeśli masz 26 lat i więcej oraz w danym miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą (w przeciwnym razie 7 zł)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą (w przeciwnym razie 5 zł)

Brak ukrytych opłat sprawia, że oferta jest transparentna i korzystna dla klienta.

Dokumenty dotyczące promocji

0 głos, średnia: 0.00 (wynik: 0%)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top